Czy zdarzyło Ci się kiedyś mieć przeczucie ,że za chwilę zadzwoni twój telefon i usłyszysz w nim  głos męża ,żony ,ojca ,matki twojego dziecka? No i niemal w tym samym momencie  nadeszło połączenie!
 
Jak wytłumaczysz fakt ,że niektóre z Twoich dziwnych snów, potrafią czasami sprawdzić Sie co do joty?
 
Ile razy obróciłeś się z niewyraźnym uczuciem ,że jakaś osoba wpatruje się w twoje plecy? I rzeczywiście tak było. Patrzyła Czy  w codziennej krzątaninie ogarnęło Cię nagłe uczucie ,że którąś z bliskich  Ci osób  spotkało coś niedobrego? Co gorsza -wkrótce nadeszły wieści, które potwierdziły, że Twój  silny niepokój miał niestety swoje uzasadnienie?
 
A może udało Ci się kiedyś nieświadomie uniknąć śmiertelnego niebezpieczeństwa ,choć wcześniej absolutnie nic na to nie wskazywało na jakiekolwiek zagrożenie ? I o tym co Cię ominęło ,dowiedziałeś się dopiero po fakcie ?
 
Czy kiedyś czułeś, że coś jest nie tak ,a mimo to sygnał ten zignorowałeś? Skończyło się to źle ,ale dla Ciebie  jednak nie najgorzej ,skoro  tekst ten czytasz.
Jeżeli tak,...jeżeli doświadczyłeś kiedyś podobnej  sytuacji lub doświadczasz ich  co jakiś czas ,to być może ta opowieść -jest właśnie o tobie?"
 
...I może  znajdziesz w niej odpowiedz , na kilka  nurtujących Cię pytań?

 

kliknij na link do ściągnięcia audiobooka z wstępem do książki

 

 

 

 
ODWIEDZIŁO NAS         
 
                           
             Admin   slpro@op.pl   gg3073544